stat4u

Social Media
   mksczarnipolaniec.pl -Twitter na żywo

Taka była 10 kolejka świętokrzyskiej IV ligi.

To nie był dobry weekend piłkarski dla Czarnych Połaniec, nasza drużyna u siebie wyraźnie przegrała z Naprzodem Jędrzejów. Tempa nie zwalnia Wisła Sandomierz, która w tej serii gier pewnie wygrała z TS Nidą 1946 Pińczów. Pierwsze w tym sezonie zwycięstwo zanotowali piłkarze Sparty Kazimierzy Wielkiej. Drużyna z Busko-Zdroju rozgromiła ekipę Nidzianki Bieliny.
Czarni Połaniec rozbici w meczu z Naprzodem Jędrzejów!

Czarni Połaniec w meczu 10 kolejki świętokrzyskiej IV ligi przegrali z Naprzodem Jędrzejów 1:5(0:3). Honorowego gola zdobył Piotr Mazurkiewicz w 83 minucie, jednak to dużo nie zmienia, przegrywamy dziś zdecydowanie. W następnej ligowej kolejce, Czarni Połaniec zagrają na wyjeździe z ŁKS-em Georyt Łagów.
Czarni Połaniec w sobotę zagrają u siebie z Naprzodem Jędrzejów!

W sobotę Czarni Połaniec przed własną publicznością zagrają z drużyną Naprzodu Jędrzejów. Będzie to spotkanie 10 kolejki świętokrzyskiej IV ligi. W minionej kolejce Czarni zainkasowali trzy punkty w meczu z Partyzantem. Natomiast Naprzód Jędrzejów przegrał z Olimpią Pogoń 1945 Staszów. W sobotę liczymy na wasze wsparcie, początek meczu o 16, stadion "Czarnych".
Czarni Połaniec wygrali z Partyzantem Radoszyce!

Czarni Połaniec wyjazdowym meczu pokonali Partyzanta Radoszyce 2-3, to nie był łatwy mecz dla naszej drużyny, pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem drużyny z Radoszyc 2-1. Jednak w drugiej połowie ostatnie słowo należało do piłkarzy „Czarnych”, którzy zdobyli dwa decydujące gole. W następnej kolejce, Czarni zagrają u siebie z drużyną Naprzodu Jędrzejów.
Dziś dzień meczowy, gramy z Partyzantem Radoszyce!

Już dziś w Radoszycach, Czarni Połaniec powalczą o kolejne ligowe punkty z miejscowym Partyzantem. Czarni w minionej serii gier wygrali w meczu derbowym z Olimpią Pogoń 1945 Staszów 3-0. Jeśli chodzi o drużynę Partyzanta Radoszyce to w poprzedniej kolejce przegrali z liderującą Wisłą Sandomierz 2-3. Początek dzisiejszego meczu o 16. Będzie to spotkanie 9 kolejki świętokrzyskiej IV ligi.
W niedziele zagramy z Partyzantem Radoszyce!

Już w najbliższą niedzielę Czarni Połaniec na wyjeździe zagrają z Partyzantem Radoszyce w meczu 9 kolejki świętokrzyskiej IV ligi. Drużyna z Radoszyc obecne rozgrywki zaczęła przeciętnie, bo do tej pory zgromadzili 9 punktów. Czarni Połaniec w minionej kolejce, pewnie pokonali w derbach powiatu staszowskiego Olimpię Pogoń 1945 Staszów.
Pewna wygrana w meczu derbowym!

Czarni Połaniec wygrali w derbach powiatu staszowskiego, z Olimpią Pogoń Staszów 3-0 (2-0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali. Filip Krępa 1 minuta, Tomasz Wolan 7 minuta oraz Piotr Kamiński w 51 minucie. Czarni powracają na drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 19 punktów. Kolejne spotkanie Czarni rozegrają na wyjeździe w Radoszycach zmierzą się z miejscowym Partyzantem.
Dziś dzień meczowy! Gramy z Olimpią Pogoń 1945 Staszów!

Już dziś Czarni Połaniec na własnym terenie będą podejmować Olimpie Pogoń 1945 Staszów. W ostatniej serii gier Pogoń wygrała na wyjeździe z Nidzianką Bieliny. Piłkarze ze Staszowa obecnie zajmują w ligowej tabeli 13 miejsce z dorobkiem 9 punktów. To spotkanie, to derby powiatu staszowskiego. Ten mecz jest rozgrywany w ramach 8 kolejki świętokrzyskiej IV ligi.
W niedziele derby powiatu staszowskiego! Czarni vs Pogoń!

Już w niedziele, Czarni Połaniec przed własną publicznością zagrają w derbach powiatu staszowskiego z Olimpią Pogoń Staszów. Czarni Połaniec w poprzedniej serii gier przegrali na wyjeździe z Wisłą Sandomierz 0-1, po golu Mateusza Michalskiego. Natomiast Olimpia Pogoń Staszów w Belinach pokonała miejscową Nidziankę. To będzie mecz, 8 kolejki świętokrzyskiej IV ligi.
Derby dla Wisły!

Czarni Połaniec przegrali w meczu 7 kolejki IV ligi Świętokrzyskiej, z Wisłą Sandomierz 1-0. Jedynego gola w tym meczu zdobył Mateusz Michalski w 73 minucie. Zwycięstwo „Wiślaków” oznacza, że to drużyna z Sandomierza, zostaje nowym liderem rozgrywek IV ligi Świętokrzyskiej. Tym samym pierwsza przegrana „Czarnych” w tym sezonie staje się faktem.
Dziś dzień meczowy! Gramy z Wisłą Sandomierz

Już dziś Czarni Połaniec o ligowe punkty powalczą w Sandomierzu z miejscową Wisłą. W ostatniej ligowej kolejce „Wiślacy” wygrali w Kazimierzy Wielkiej z miejscową Spartą (0-2). Ostatnie mecze pokazują dobrą formę drużyny z Sandomierza. To będzie bardzo prestiżowe a zarazem bardzo ciekawe spotkanie. To będzie mecz 7 kolejki IV ligi Świętokrzyskiej.