SEO czyli moderowany katalog
   Social Media
   mksczarnipolaniec.pl -Twitter na żywo
Jutro gramy z Nidzianką Bieliny! Zapowiedź

Już jutro Czarni Połaniec w meczu 6 kolejki IV ligi Świętokrzyskiej, podejmą na własnym stadionie Nidziankę Bieliny. Czarni w ostatniej kolejce, wygrali na wyjeździe ze Spartą Kazimierza Wielka. Natomiast, Nidzianka Bieliny wyjazdowym meczu przegrała z Łysicą Bodzentyn. Początek tego spotkania zaplanowano na jutro na godzinę 17.
Czarni Połaniec wygrali ze Spartą Kazimierza Wielka!
Czarni Połaniec w meczu 5 kolejki IV ligi Świętokrzyskiej, pokonali w Kazimierzy Wielkiej miejscową Spartę 1-3. Pierwszego gola odnotowaliśmy dla Czarnych w 49 minucie, a strzelcem był Piotr Kamiński, kolejnego gola dla naszej drużyny odnotowaliśmy w 76 minucie, a strzelcem był Tomasz Wolan, kolejne trafienie odnotowaliśmy w 81 minucie, a strzelcem okazał się Paweł Meszek, który skutecznie egzekwował rzut karny. Gospodarzy było stać tylko na jednego gola.
Dziś dzień meczowy! Gramy ze Spartą Kazimierza Wielka:

Już za kilka godzin, Czarni Połaniec zagrają w Kazimierzy Wielkiej z miejscową Spartą. Sparta w ostatnim meczu ligowym bezbramkowo zremisowała z Moravią Morawica. Drużyna z Kazimierzy Wielkiej, jeszcze nie zanotowała zwycięstwa w tym sezonie. Problem wydaje się zbyt wąska kadra, co ogranicza pole manewru trenerowi Sparty. Ostatnie spotkanie między drużynami Sparta – Czarni zakończyło się wygraną ekipy z Połańca 2-3.
Czarni Połaniec o ligowe punkty powalczą w Kazimierzy Wielkiej:

Czarni Połaniec w meczu 5 kolejki rozgrywek IV-ligi Świętokrzyskiej, zagrają jutro na wyjeździe ze Spartą Kazimierza Wielka. Drużyna z Kazimierzy Wielkiej, to spadkowicz z rozgrywek III ligi grupy, Małopolsko-Świętokrzyskiej. Nasi rywale mają spore problemy kadrowe. Sparta Kazimierza Wielka po spadku do IV ligi, jeszcze nie zdołała wygrać meczu.
Czarni Połaniec remisują z Łysicą Bodzentyn!

Czarni Połaniec w meczu 4 kolejki rozgrywek IV ligi – Świetokrzyskiej, zremisowali Łysicą Bodzentyn 1-1 (1-1). Pierwsze trafienie odnotowaliśmy w 35 minucie, na listę strzelców wpisał się zawodnik Czarnych Połaniec Maciej Witek. Przyjezdni do remisu doprowadzili w doliczonym czasie gry w pierwszej połowię, a strzelcem bramki był Radosław Kardas. Czarni w następnej kolejce zagrają w Kazimierzy Wielkiej, z miejscową Spartą.
Dziś dzień meczowy, gramy z Łysicą Bodzentyn.

Już dziś o 17. Czarni Połaniec na własnym stadionie, będą gościć drużynę Łysicy Bodzentyn. Łysica ma coś do udowodnienia. Po ostatniej ligowej niechlubnej przegranej w Kielcach, będą chcieli się zrehabilitować swoim kibicom. Nasza drużyna w ostatnim meczu ligowym pokonała na wyjeździe Moravię Morawicę. Czarni i Łysica, to spadkowicze z rozgrywek III ligi. To będzie trudny mecz, ale mamy nadzieje, że trzy punkty zostaną w Połańcu.
Jutro powalczymy o ligowe punkty z Łysicą Bodzentyn!

Czarni Połaniec w meczu 4 kolejki IV ligi- Świętokrzyskiej, zagrają jutro przed własną publicznością z Łysicą Bodzentyn. Łysica to jeden z kandydatów do walki o awans do III ligi, obie drużyny nie tak dawno rywalizowały na szczeblu III ligi w grupie Małopolsko-Świętokrzyskiej. Czarni jak Łysica, kosztem zmiany systemu rozgrywek spadli do IV ligi. Spodziewamy się trudnego, ale dobrego meczu.
Czarni Połaniec wygrali z Moravią Morawica!

Czarni Połaniec wyjazdowym meczu 3 kolejki IV ligi - Świętokrzyskiej, wygrali z beniaminkiem Moravią Moravica 1-3 (0-1). Czarni Połaniec prezentują się od początku tego sezonu bardzo dobrze, w ostatnich trzech ligowych mecz zdobyli komplet punktów. Natomiast drużyna Moravii Morawica po raz pierwszy przegrała w tym sezonie.
Dziś dzień meczowy, gramy z Moravią Morawica!
Już dziś o kolejne ligowe punkty powalczy drużyna Czarnych Połaniec. Nasza drużyna na wyjeździe zagra z beniaminkiem Moravią Morawica. Moravia po 2 kolejkach zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 4 punktów, na to złożyło się remis w meczu inauguracyjnym z Hetmanem Włoszczowa (1-1), oraz wygrali z Lubrzanką Kajetanów w stosunku (2-1). Moravia Morawica i Czarni Połaniec w tym sezonie jeszcze nie przegrali. A więc mecz zapowiada się ciekawie. Początek meczu o 17:30.
W środę mecz z beniaminkiem!

Już w środę czekają nas kolejne emocje związane z drużyną Czarnych Połaniec, w 3 kolejce IV ligi – Świętokrzyskiej, nasza drużyna na wyjeździe zmierzy się z beniaminkiem Moravią Morawica. Każdy mecz to nowe wyzwanie, o meczu z Koroną II Kielce musimy już zapomnieć. Teraz musimy się koncentrować na najbliższym meczu z Moravią Morawica.
Czarni Połaniec wygrali z Koroną II Kielce!

Czarni Połaniec w 2 kolejce IV Ligi – Świętokrzyskiej, pokonali Korone II Kielce 3-2. Pierwsze trafienie odnotowaliśmy w 32 minucie, a na listę strzelców wpisał się Mikołaj Muniak. Kolejnego gola wykonaniu zawodników „Czarnych” odnotowaliśmy w 51 minucie, a strzelcem był Piotr Kamiński. W 61 minucie gola na 3-1 zdobył Filip Krępa. Przyjezdnych było stać na dwa gole. A strzelcami byli Przybyła (karny) i Kotarzewski.